Kesimoğlu Tekstil

FİRMA BİLGİLERİ


Kesimoğlu Tekstil

Ticari hayatına 1954 yılında İstanbul’da kurularak tekstil sektöründe başlayan Kesimoğlu Tekstil, günümüzde 69 yıllık tecrübesiyle bugün dünyanın birçok farklı bölgesine hizmet vermeye devam ediyor. Kesimoğlu Tekstil İstanbul’da 5 farklı marka ve 8 ayrı şubesiyle ev ve yaşam tekstili alanlarında, toptan ve perakende ürün tedariği sağlamaktadır. İstanbul Bağcılar Güneşli bölgesinde bulunan merkez mağazası, Bağcılar Mahmutbey İpekçe Mağazası ve Eminönü bölgesinde yer alan 6 ayrı şubeden herhangi birini ziyaret ederek Kesimoğlu Tekstilin bütün ürün koleksiyonu ile tanışabilirsiniz.

  Kesimoğlu Tekstil, kendi sektöründe Nevresim Takımı, Yatak Örtüsü, Battaniye, Çeyiz Setleri, Yastık, Yorgan, Alez, Halı, Banyo Tekstili ve daha birçok farklı ürün grubunda binlerce farklı model ve ürün ile, toptan ve perakende ürün tedariği sağlamaktadır. Kesimoğlu toptan tedarikte fotoğraflanmış, kutulu, paketlenmiş ve reyonda satışa hazır şekilde ürün modelleri sunmasının yanı sıra, dilediğinizde binlerce model ve ürün seçeneği arasından markanıza ve koleksiyonunuza özel private label ürün tedariği sağlamaktadır.  

  Modanın, tüketicinin, ülke ve bölgelerin, tedarikçinin ve günün şartlarına uygun şekilde her sene yenilenen Kesimoğlu ürün koleksiyonuna, binlerce yeni ürün eklenmektedir. Bütün bu özellikleri sayesinde Kesimoğlu tekstil kurulduğu günden bugüne sektöre yön veren ve en çok tercih edilen ürünlerin adresi ve kocaman bir aile olmuştur. Kesimoğlu Tekstilin 69 yıllık profesyonel, kaliteli, büyük ve samimi ailesi ile İstanbul’da 8 ayrı noktadan birini ziyaret ederek tanışabilirsiniz.

 

Bağlar Mahallesi Osmanpaşa caddesi 18. sokak no:3 Güneşli Bağcılar İstanbul

+90 212 527 58 59

info@kesimoglu.com

 

ÜRETİM ALANLARI


Yatak örtüsü, nevresim takımı, alez

FİRMA TEMSİLCİSİ ÜYEMİZ


Selim Kesimoğlu

MEDYA GALERİSİ