İşbir Sünger

FİRMA BİLGİLERİ


İşbir Sünger

İşbir Sünger Plastik Sanayi A.Ş. İŞBİR HOLDİNG’e bağlı bir kuruluştur. Üretimine 1977 yılında Ankara’da başlayan İŞBİR SÜNGER, esnek sünger imali konusunda yüksek pazar payı ile sektör lideri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

İşbir Sünger; yatak, koltuk, kanepe ve oturma grupları ile ev tekstili, imalat sektörü, oto döşeme, ambalaj ısı – ses izolasyonu uygulamalarının temel girdisi olan “yüksek kalitede sünger” üretmektedir. Çok seçenekli yoğunluk, renk, ebat, şekil ve fiziksel özellikteki esnek poliüretan sünger üretiminde; üretim kalitesi ve kapasitesiyle, Türkiye’de ayrıcalıklı yerini sürekli korumaktadır.

Modern teknoloji ile dünya standartlarında üretim yapan İşbir Sünger’in fabrikası ve 8 mağazası vardır. 3000’i aşkın müşteriye hizmet vermenin yanı sıra, ihracatları ile süngerlerinin yurtdışındaki kullanımını da yaygınlaştırmaktadır. Geniş ve istikrarlı müşteri potföyünün direkt siparişlerini karşıladığı gibi; Türkiye genelindeki mağazaları aracılığıyla ülke çapında yaygın bir ürün sunumu da sağlamaktadır.

 

Saray Gümüşoluk Mah. Gümüşoluk Kümeevleri No: 263 / A-B 06145 Pursaklar / ANKARA
+90 312 280 86 50

info@isbirsunger.com  

https://www.isbirsunger.com

 

 

 

 

 

ÜRETİM ALANLARI


Sünger

FİRMA TEMSİLCİSİ ÜYEMİZ


Metin Gültepe

İşbir Holding CEO

MEDYA GALERİSİ