Huzur Makina

FİRMA BİLGİLERİ


Huzur Makina

Huzur Makina Sanayi Tekstil Makinaları İmalatı; yatak ve mobilya sektöründe kullanılan makinaların imalatını yapmaktadır. Kayseri Melikgazi Ambar Bölgesinde faaliyet gösteren firmamız 2005 yılından beri  ürettiği ürünlerle tüm Türkiye ve birçok ülkeye olmak üzere ürün ve hizmet yelpazesini her geçen gün artırıp sürekli değişen ve gelişen Türk ve Dünya tekstil sektörünün ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmelerin en yakın takipçisi olarak satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak küçük işletmelerden, dev tesislere kadar siz sayın müşterilerimize elimizden gelen hizmetin en iyisini vermek için çalışmaktayız.  

Firmamızda (otomatik-manuel) yatak kenar kapama makinesi, (otomatik-manuel) yatak paketleme makinesi, kapitone arkası kumaş kesim makinesi, roll-pack makinesi, rulo kumaş kesim makinesi (tek kafa -çok iğneli), kapitone makineleri ve birçok konveyür bant sistemleri olmak üzere birçok alanda makine üretimi yapmaktadır.  

Adres: Anbar Mahallesi Özgüç Sokak No/60 Melikgazi/KAYSERİ

 0535 709 90 24      0352 326 78 48

huzurmakinaotomasyon@gmail.com    www.huzurmakinaotomasyon.com 

ÜRETİM ALANLARI


Yatak kenar kapama makinesi, yatak paketleme makinesi, kapitone arkası kumaş kesim makinesi, roll-pack makinesi, rulo kumaş kesim makinesi

FİRMA TEMSİLCİSİ ÜYEMİZ