AAS Group Makina

FİRMA BİLGİLERİ


AAS Group Makina

2006 yılında İstanbul’da kurulan AAS Makina firmamız, çalışma hayatına sıcak tutkal (hot melt) uygulama sistemleri satışı ve satış sonrası hizmetleri vererek başlamıştır. Sıcak tutkal uygulama sistemlerinde, dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Amerikan ITW Dynatec firmasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Türkiye’ye yakın Avrupa ülkeleri ve Afrika’nın bazı ülkelerinden sorumlu distribütörüdür.

AAS Group çatısı altında, 2016 yılında IMELT Kimya San. ve Tic. A.Ş. firması kurulmuştur. IMELT Kimya, IMELT markasıyla kendi formülasyonları olan sıcak tutkalları farklı sektördeki müşterilerine tedarik etmektedir. Hot melt tutkallarımız hijyen, medikal, ambalaj, etiket&bant, yatak ve otomotiv sektörlerindeki müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Yurt dışı müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, 2017 yılında Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de yerleşik ayrı bir firmamız faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız, müşterilerine ayrıca yardımcı ekipmanlar ve yardımcı kimyasallar tedarik etmektedir. Yardımcı ekipman olarak; soğuk tutkal, boya, yağ, parfüm gibi farklı kimyasalları yüzeylere uygulama sistemleri ve kimyasal aktarım pompaları ürünleriyle çözümler sunulmaktadır. Bu ürünlerde, firmamız Alman Schütze Spritztechnik ve Timmer firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Yardımcı kimyasal olarak; hot melt tutkal ile ilgili çeşitli temizleme kimyasalları tedarik edilmektedir.  

 

AAS İş Merkezi, Orta Mahalle, Reşitpaşa Caddesi, No:4

34880, Kartal / İstanbul / Türkiye

Email: info@aas.com.tr | Telefon: +90 216 661 60 04

 

https://www.aasmakina.com/

ÜRETİM ALANLARI


Endüstriyel sıcak ve soğuk tutkal uygulama sistemleri, kimyasal uygulama sistemleri ve kimyasal aktarım pompaları satışı ve satış sonrası hizmetleri. Hot melt tutkal üretimi ve satışı (IMELT Hot Melt Tutkalları)

FİRMA TEMSİLCİSİ ÜYEMİZ


Altan Bayat

Genel Müdür

MEDYA GALERİSİ