Beli Plast LLC

FİRMA BİLGİLERİ


Beli Plast LLC

Misyonumuz, Amerikalı satıcılara ev mobilyaları için baştan sona dış kaynak kullanım hizmeti sunmaktır. Yüksek kalite ürünleri, mümkün olan en düşük fiyata tedarik edeceğimizin güvencesini veriyoruz. En mobilya tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış olup Türkiye, Bulgaristan, Sırbistan ve İsrail’deki en kaliteli üreticilerle çalışmaktayız.  

Tedarik zinciri hizmet temin ve yönetiminde yılların tecrübesine sahip olan takımımız, tedarik üssümüzün müşterilerimiz için en etkili fiyat seçeneği olarak kalması için gece gündüz pazar taraması yapmaktadır.  

Mobilya uzmanlarımız, alan ve fiyat aralığı bakımından müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan eşsiz dizaynlar yaratmak ve onlara geniş kumaş, renk, apre, ölçü ve fiyat alternatiflerinde yardımcı olmak için müşterilerimizle iş birliği yapmaktadır.  

Ev mobilya endüstrisi alanındaki güçlü iş ortağı ve üretici ağımız sayesinde en iyi üretim kapasitesiyle çalışmaktayız. Yetenekli analist ekibimizle gurur duymakta ve her bir müşterimize özel hizmetimizin bizi meslektaşlarımızdan ayırdığı inancındayız.  

BELI PLAST LLC ev mobilya sektöründe tedarik parter arayışınızdaki ilk tercih olmayı hedefliyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeye çekinmeyin.  

Üretim takibinin, güvenilir hizmetin en önemli unsuru olduğuna inanıyoruz. O yüzden de BELI PLAST LLC, fabrikadan evinize kadar üretim ve nakliyenin her adımını denetleyerek sizi korumaya hazırdır.  

 

ÜRETİM ALANLARI


Yatak, baza, ev tekstili

FİRMA TEMSİLCİSİ ÜYEMİZ